- HopeforkidsNepal

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

O nás

 
O nás

 
 
Vitajte na našich stránkach!

 
 
Sme skupina ľudí, ktorí spoločne zdieľajú lásku a vášeň pre pomoc deťom v Nepále. Ja osobne (Peter Kuruc) som sa v roku 2012 rozhodol zasvätiť svoj život pomoci deťom ohrozených obchodovaním s ľuďmi a otroctvom.
 
 
Uvedomil som si, že nemôžem žiť na tejto zemi bez snahy o zmenu, aspoň niekoľkých z týchto hrozných detských osudov k lepšiemu. Detí, ktoré sú uväznené v spároch detského otroctva a obchodovania s ľuďmi. Preto sme sa s niekoľkými jednotlivcami o pár rokov neskôr rozhodli založiť občianske združenie Nádej pre deti Nepálu, pretože Nepál je krajinou, kde sa narodila moja manželka a stala sa aj mojím druhým domovom. Nepál je krajinou, v ktorej pôsobíme a žijeme, kde sa snažíme o zmenu a dávať nádej deťom, ktoré sú ohrozené otroctvom, a tým, že budú predané aj vlastnými príbuznými.

 
 
 
My sme sa už rozhodli. Otázkou ostáva či Vy viete žiť s vedomím toho aké zverstvá sa páchajú na deťoch aj v Nepále? Sú predávané, sexuálne zneužívané a žijú v podmienkach v akých by žiadny človek nemal žiť. Ak to neviete a radi by ste sa k nášmu boju pripojili, a stali sa našimi podporovateľmi alebo partnermi, radi Vás v našej rodine privítame. Pretože sami tento boj aj tak nevyhráme.

 
 
O. z. Nádej pre deti Nepálu 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky